Kurss AndroidAndroid mācību programmas apraksts

Uz šodiendienu vairāk un vairāk cilvēku izmanto savā darbā mobīlās ierīces nevis datorus. Saistībā ar to, vairāki servisi sāk sniegt savus pakalpojumus caur mobīlām aplikācijām. Ļoti bieži jaunie servisi ir tikai uz mobīlajām ierīcēm (piemēram Instagram, Uber, Snapchat). Tas ir ļoti liels tirgus, kurš pašlaik ir viens no pieprasītajiem priekš izstrādātājiem. Kursa uzdevums ir iepazīt klausītāju ar izstrādāšanas procesu uz Android platformas (pāriet visus soļus no projekta izstrādāšanas līdz publicēšanas aplikāciju vekalā). Iedot praktiskās prasmes un darba pieredzi ar elementiem, kuri satiekas visās aplikācijās (Pogas, ievadlauki, attēlu parādīšana), pēc tā klausītājs varēs patstāvīgi izstrādāt aplikācijas pēc savām interesēm un idejām, vai meklēt darbu dotajā sfērā. Kursā iekļautas nepieciešamās tēmas priekš testa uzdevuma izpildes uz pozīciju Trainee/Junior Android izstrādātāja.

Detalizēta apmācību programma

Apskatīsim instrumentus, piedāvātos Android Studio priekš mobīlo aplikāciju izstrādāšanu. Apskatīsim atšķirības starp mobīlajām un desktop aplikācijām, un arī iepazīsimies ar Android aplikācijas darba pamatiem.

Izstrādāsim mūsu pirmo Android aplikāciju, pievienosim tajā pogas, tekstu, ievadlaukus, un arī attēlus. Apskatīsim katru elementu atsevišķi!

Pievienosim mūsu aplikācijā tādas lietas kā saraksti, nolaižamos sarakstus un izvēlnes. Apskatīsim katru elementu atsevišķi!

Iepazīsimies ar ārējo bibliotēku pievienošanas procesu Android aplikācijā. Apskatīsim pati populārākās un bieži izmantojamās bibliotēkas.

Apskatīsim no kā sastāv MVC un ar ko viņs atšķiras no citām arhitektūrām, piemēram MVVM, un kad labāk izmantot katru no viņiem. Izmantosim katru no arhitektūrām mūsu aplikācijā.

Praktiskais darbs ar tīkliem, paņemsim datus no ārējā API un parādīsim tos uz telefona ekrāna.

Apskatīsim saglabāšanas procesu aplikācijā tādām lietām kā paroles, attēli, teksta informācija. Iepazīsimies ar datu glabāšanas veidiem ierīcē.

Iemācīsimies nosūtīt paziņojumus no servera savā aplikācijā, apskatīsim atšķirību push paziņojuma no lokālā.

Apskatīsim bieži lietojamos servisus priekš informācijas saņemšanas par lietotāju. Iemācīsimies definēt, kādas funkcijas aplikācijā lietotāji izmanto biežāk, no kurienes lietotāji atrod mūsu aplikāciju, un arī imācīsimies saprast, kāpēc aplikācija dažreiz aizveras pie lietotāja.

Iemācīsimies monetizēt aplikāciju ar reklāmas veidu. Apskatīsim reklāmas integrēšanas procesu aplikācijā.

Apskatīsim aplikācijas sagatavošanas procesu pirms publikācijas Google Play, un arī publikācijas procesu. Apskatīsim instrumentus, kurus piedāvā Google Play priekš izstrādātājiem.Android

Valoda: krievu
Sākums: 26.11.2018
Laiks: 18:30 – 21:30
Nedēļas diena: pirmdiena
Nodarbību skaits: 11
Cena: 100 Euro/mēnesī

 • 26.11.2018
 • 03.12.2018
 • 10.12.2018
 • 17.12.2018
 • 07.01.2019
 • 14.01.2019
 • 21.01.2019
 • 28.01.2019
 • 04.02.2019
 • 11.02.2019
 • 18.02.2019

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Katra nodarbība sastāv no divām daļām: prezentācija ar teorijas aprakstu (1/2 nodarbības) un praktiskās daļas ar skolotāju (1/2 nodarbības), kad klausītāji aktīvi diskutē un izpilda praktiskos uzdevumus.

Mēs ticam, lai iemācīties programmēt Android aplikācijas, ir nepieciešams daudz prakses! Tāpēc mēs izstrādājām praktisko uzdevumu kompleksu.
Apmācību laikā jūs praktiski pāriesiet aplikācijas izstrādāšanas procesu no tīras lapas un līdz publikācijas Google Play.

Komunikācija ir ļoti svarīga lieta apmācības procesā. Priekš katra apmācību kursa mēs izveidojam Skype grupu, kur var uzdod jebkurus jautājumus starp nodarbībām. Skolotāji un klausītāji aktīvi diskutē, atbild uz jautājumiem un palīdz risināt radušās problēmas. Jo vairāk jautājumu – jo labāk! Mēs palīdzēsim atrast atbildes uz visiem jautājumiem!Pati aktīvākos kursa dalībniekus gaida ne tikai sertifikāts, kuru zina visas IT Latvijas kompānijas, bet arī unikālās dāvanas ar mūsu simboliku. Jūs būsiet priecīgi ka pabeidzāt doto kursu!