“Gribu zināt vairāk!”: Iepazīšanās

18.04.2023

Sveiki, draugi! Esat laipni lūgti manā blogā “Gribu zināt vairāk!”. Iepazīsimies. Mani sauc Benžamins, bet radi un draugi sauc mani par Benu. Man ir 16 gadi un es mācos parastajā vidusskolā. Es dzīvoju kopā ar vecākiem un vecāko brāli, un vēl man ir franču buldoga sugas suns Džekijs.  Dievinu pastaigāties ar Džekiju!

Manu interešu loks ir ļoti plašs, bet visvairāk man patīk spēlēt galda spēles kopā ar draugiem, doties pārgājienos un klausīties mūziku.

Bez tam man ļoti patīk lasīt pašattīstības grāmatas. Jā, es daudz uzzinu no skolas programmas, bet es gribu zināt vairāk!

Vēl pāris vārdu par mani. Es esmu vidējā auguma ar gaišiem matiem un brūnām acīm. Divas reizes nedēļā es nodarbojos ar futbolu, un mans mērķis ir kļūt par komandas kapteini. Es domāju, ka man šajā iecerē palīdzēs neatlaidība un regulāri treniņi: es cenšos neizlaist nodarbības lai arī kāds ir laiks ārā un pašam noskaņojums.

Es cenšos labi pabeigt mācībās skolā, lai iestātos budžeta vietā universitātē. Bet lūk kāda man ir problēma – es vēl neesmu izvēlējies profesiju. Es gribētu kļūt par IT speciālistu, līdzīgi kā mans brālis, vai arī palīdzēt cilvēkiem, strādājot par ārstu kā mana mamma. Vēl viena mana aizraušanās ir robototehnika.

Es vēlos labāk iepazīt sevi pasauli sev apkārt, lai izvēlētos profesiju. Iespējams tu esi dzirdējis, ka tagad nav iespējams izvēlēties profesiju visam mūžam, jo pasaule mainās tik strauji. Nu ko, tas nozīmē, ka mani un arī tevi gaida mācības visa mūža ilgumā. Nesatraucies. Iegūt zināšanas ir lieliski! Šeit es rakstīšu noderīgus rakstus pusaudžiem. Seko manam blogam, ja gribi zināt vairāk.

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR  TESTĒŠANAS PAMATIEM
QA 1.0

JAU 04.JŪLIJĀ PLKST. 19:00