Laiks iztīrīt sociālo mediju profilus

21.11.2022

Esam apkopojuši norādījumus, kas jāveic, lai atjauninātu jūsu profilus lielākajā daļā sociālo tīklu, kā arī sniegtu norādījumus par pieejamajām opcijām, no kurām dažas jūs, iespējams, pat nezinājāt.

Kā mainīt profila iestatījumus pakalpojumā Twitter

Kad esat pieteicies savā Twitter kontā, noklikšķiniet uz profila pogas kreisajā pusē (mazais figūriņas siluets), pēc tam izvēlieties Rediģēt profilu. Attēli ir ļoti svarīgi Twitter profilos. Šeit ir jāpadomā gan apļveida attēls (ieteicamie izmēri 400 x 400 pikseļi), gan lielāko galvenes attēlu (ieteicamie izmēri 1500 x 500 pikseļi). Pēc tam jums ir daudz teksta lauku, ar kuriem strādāt: Vārds, Biogrāfija, Atrašanās vieta, internetvietne (noderīga pašreklāmai) un Dzimšanas datums. Atcerieties, ka jūsu dzimšanas datumu var izmantot identitātes zagļi, tāpēc rūpīgi pārdomājiet tā iekļaušanu un izmantojiet tam pievienotos redzamības iestatījumus — varat iestatīt, piemēram, lai tikai personas, kurām sekojat, varētu redzēt šo informāciju jūsu profilā. Neaizmirstiet arī savu piesprausto tvītu, kas atrodas jūsu tvītu augšdaļā. Noklikšķiniet uz trim punktiem blakus jebkuram jūsu tvītam tīmeklī, pēc tam izvēlieties Piespraust savam profilam, lai piespraustu tvītu saraksta augšpusē. Ja jums ir kāds darbs, ko reklamēt, vai cita lapa, uz kuru vēlaties novirzīt cilvēkus, šis ir noderīgs veids, kā to darīt.

Kā mainīt profila iestatījumus vietnē Instagram

Instagram profili var būt diezgan elastīgi iekļaujamās informācijas ziņā. Vietnē noklikšķiniet uz sava profila attēla (augšējā labajā stūrī) un pēc tam izvēlieties Profils un Rediģēt profilu. Jūsu vārds un profila fotoattēls ir redzami augšpusē, taču, iespējams, vēlēsities parūpēties arī par saitēm uz vietni un biogrāfiju. Tā ir jūsu iespēja novirzīt cilvēkus citur un pastāstīt viņiem par sevi tik daudz vai maz, cik vēlaties. Instagram sniedz arī iespēju saglabāt noteiktus stāstus savā profilā, kur tie tiek rādīti zem jūsu iestatītajām kategoriju iezīmēm. Tas ir jādara no mobilās lietotnes, nevis tīmeklī: savā profila lapā zem virsraksta Story Highlights pieskarieties pogai Jauns, lai izvēlētos stāstu, izveidotu kategoriju un tam izvēlētos vāka attēlu.

Kā mainīt profila iestatījumus pakalpojumā Facebook

Facebook, iespējams, iegūs balvu par to, ka tas sniedz jums visvairāk iespēju attiecībā uz to, ko varat ievietot savā profila lapā: ja vēlaties, varat pastāstīt pasaulei par sevi gandrīz visu. Noklikšķiniet uz sava vārda tīmekļa saskarnes augšējā labajā stūrī un varat izvēlēties Rediģēt vāka fotoattēlu (lai augšpusē izvēlētos lielo fotoattēlu) vai Rediģēt profilu (lai konfigurētu visu pārējo). Sadaļā „Biogrāfija” jūs varat aprakstīt sevi 101 rakstzīmē, savukārt sadaļā „Par” iekļauta jūsu darba un izglītības vēsture, dzīvesvietas, jūsu attiecību statuss un daudz kas cits. Sadaļā „Par” varat noklikšķināt uz „Detalizēta informācija par jums” un pēc tam uz „Pievienot vārda izrunu”, lai pārliecinātos, ka cilvēki zina, kā nosaukt jūsu vārdu. Ja pēc profila rediģēšanas noklikšķināt uz „Pievienot” blakus opcijai „Piedāvātie”, varat atlasīt savus iecienītākos fotoattēlus un stāstus no Facebook un paturēt tos piespraustus savam profilam.

Kā mainīt profila iestatījumus vietnē LinkedIn

LinkedIn ir saistīts ar pārsvarā profesionālu sakaru veidošanu un jūsu profils ir liela daļa no tā – daļēji reklāma, daļēji CV, daļēji vizītkarte. Kad esat pieteicies platformā tīmeklī, varat noklikšķināt uz pogas „Es” rīkjoslā un pēc tam uz „Skatīt profilu”, lai skatītu milzīgo šeit pieejamo iespēju skaitu.  Jūs varēsiet pievienot darba un izglītības vēsturi, kā arī profila attēlu un vāka attēlu. Profilus var sadalīt vairākās sadaļās, kurās var būt ietverti, piemēram, jums piederošie sertifikāti, valodas, kurās runājat. Ritiniet uz leju savu LinkedIn profilu un redzēsiet, ka jums tiks sniegti ieteikumi, kā jūs varat aizpildīt savu profilu, piemēram, uzskaitot savas prasmes vai aprakstot, kas padara jūs par tik nenovērtējamu darbinieku darba vietā.  Noklikšķiniet uz pildspalvas ikonas blakus jebkurai sadaļai, lai veiktu izmaiņas.

Kā mainīt profila iestatījumus Google tīklā

Google patiesībā nav sociālais tīkls kā tāds, taču jums joprojām ir publisks profils, kas tiek rādīts dažādās vietās: komentāros pakalpojumā Google dokumenti, atsauksmēs pakalpojumā Google Maps, e-pastos pakalpojumā Gmail un tā tālāk. Lai mainītu savu izskatu visās šajās vietās, dodieties uz sava Google konta lapu un autorizējieties. Noklikšķiniet uz „Personiskā informācija”, un varēsit mainīt pamatinformāciju, piemēram, savu profila attēlu un vārdu. Ņemiet vērā, ka, ja jums nav tādu attēlu, kas jums īpaši patīk, Google ļauj jums izvēlēties no plaša ilustrāciju klāsta, ja vēlaties to darīt. Tālāk lapā noklikšķiniet uz „Iet” uz sadaļu „Par mani”, un jūs varat sniegt vairāk informācijas, lai jūsu kontakti varētu to apskatīt. Šī informācija var ietvert jūsu darba un izglītības vēsturi, saites uz citām vietām tīmeklī, uz kurām vēlaties novirzīt cilvēkus (piemēram, jūsu darbavietu), kā arī citu informāciju.

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 13.JŪNIJA PLKST. 19:00