Līdz bezmaksas lekcijai QA 1.0. palika tikai: timer-preloader ::: ! Reģistrējies jau tagad!

ZOOM jaunie avatari

07.02.2023

Zoom iepazīstinājusi ar cilvēku avatariem virtuālajām sapulcēm

Videokonferenču platforma Zoom savā sapulču lietotnē ir iepazīstinājusi ar cilvēku avatariem, kas ļaus lietotājiem parādīties kā karikatūras versijai par sevi. Uzņēmums savai filtru kolekcijai pievienojis dažādus avatarus, lai padarītu sanāksmes elastīgākas un jautrākas. “Izmantojot daudzas personalizācijas kombinācijas, jūs varat parādīt “virtuālo jūs” oriģinālā un jautrā veidā! Avatari atspoguļo jūsu kustības un sejas izteiksmes, ļaujot jums dinamiski prezentēt sevi bez nepieciešamības lietot video funkciju, un piedāvājot saistošāku alternatīvu statiskiem profila attēliem, lai sapulcēs iepludinātu vairāk jautrības un enerģijas,” bloga ierakstā atklāj Zoom izveidotāji. Avatari šobrīd ir pieejami beta versijā visiem Zoom lietotājiem visā pasaulē.

Uzņēmums paziņojis, ka, attīstoties beta versijā, avatari turpinās pilnveidoties, izmantojot papildu sejas vaibstus, frizūras un citas pielāgošanas iespējas. Vienlaikus Zoom paziņoja arī par jaunām sapulču veidnēm, par jaunām iespējām uzdot jautājumus un sniegt atbildes sapulču laikā.

Izmantojot sapulču veidnes, lietotāji tagad var izveidot, saglabāt un izvēlēties pielāgotas sapulču veidnes, kas automātiski piemēro viņu vajadzībām atbilstošos iestatījumus. “Sapulču veidņu izmantošana palīdzēs jums justies ērti, zinot, ka jums ir ieplānots pareizais sapulces veids, koncentrēties uz saturu, nevis pavadīt laiku, pārslēdzot iestatījumus,” teikts bloga ziņojumā. Jautājumu un atbilžu funkcija ļaus sapulču vadītājiem būt sakārtotākiem, jo viņiem ir viena vieta, kur skatīt un atbildēt uz jautājumiem. “Tagad jums nevajadzēs izsijāt sapulču tērzēšanas sarunas, lai pārliecinātos, ka esat atbildējis uz visiem jautājumiem. Jautājumu un atbilžu uznirstošajā logā saimnieki (hosts) un līdzsaimnieki (co-hosts) var skatīt, atbildēt vai noraidīt jautājumus,” minēts bloga ierakstā.

Jaunā jautājumu un atbilžu sadaļa sapulcēs ir pieejama Zoom One Business, Zoom One Business Plus, Zoom One Enterprise un Zoom One Enterprise Plus kontos.

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 16.MAIJĀ PLKST. 19:00