FAQ

Pieteikšanās un apmaksa

Lai uzsāktu Jūsu izvēlēto kursu ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas veidlapu tīmekļa vietnes www.javaguru.lv galvenajā lapā.

Apmaksu var veikt vienīgi ar bezskaidras naudas pārskaitījumu uz mūsu rekvizītiem.

Maksājums ir sadalīts divās daļās, pirmais nedēļu pēc kursa uzsākšanas, otrais – kursa vidusdaļā.

Saviem studentiem mēs piedāvājam termiņa sadalīšanu, kur Jūs varēsiet izdalīt savu maksājumu 2, 3, 4 daļās.

Apmācības

Jā! Apmācību laikā tiek uzdoti gan vienkārši, gan sarežģīti mājasdarbi, lai efektīvāk apgūtu materiālu. Java Guru – tie ir praktiski kursi, pie mums ir minimāla teorija, savukārt daudz prakses. Mēs ticam, ka zināšanas IT jomā iegūst vienīgi prakses ceļā.

Apmācības norisinās tiešsaistē, 1 reizi nedēļā, 2 – 3 stundas, atkarībā no izvēlētā kursa. Apmācību gaitā arī tiek piedāvātas praktiskās nodarbības un obligāta ir parastu un sarežģītu mājasdarbu izpilde.

Katrai mūsu nodarbībai ir videoieraksts, kuru Tu varēsi apskatīt jebkurā laikā. Tas nozīmē, ka nevienu nodarbību nevar palaist garām. Kā arī mācību procesā Tu vari uzdot savu jautājumu pasniedzējam.

Vairumā gadījumu JavaGuru kursos – ir nepieciešams.

Ar saviem pasniedzējiem Jūs varat sazināties līdz lekcijas sākumam vai uzdodot sev interesējošos jautājumus pēc tās. Arī steidzama jautājuma gadījumā varat sazināties, izmantojot WhatsApp, Viber, Skype.

Apmācības norit grupās, kas sastāv no 10 – 24 cilvēkiem.

Ja kurss ir nesen sācies un ir pagājušas 1 – 3 lekcijas, tad Jūs varat tam pievienoties, nesagaidot nākamo grupu. Protams, ar nosacījumu, ja ir grupā ir brīvas vietas.

2 – 3 stundas, atkarībā no izvēlētā kursa.

Apmācības notiek latviešu valodā.

Pirmkārt, vēlme mācīties! Mēs piedāvājam kursus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem lietotājiem. Apmācību pirmajam līmenim QA1 vai Java1 nav nepieciešamas īpašas prasmes. Mēs visu mācām no nulles un piešķiram mācību materiālus. Prasības apmācībām otrajā vai augstākā līmenī ir aprakstītas kursa sadaļā.

Kursus pasniedz praktizējoši profesionāļi IT jomā, katram no mūsu pasniedzējiem ir gadiem uzkrāta darba pieredze visaugstākajos amatos. Mums kursi ir hobijs un mīļākā aizraušanās!

Sertifikāts un nodarbinātība

Jā, ja esat pabeidzis kursu, noklausījies visas lekcijas un izpildījis visus nepieciešamos mājasdarbus, tad pabeidzot kursu Jūs saņemsiet sertifikātu elektroniskā formā no JavaGuru.

JavaGuru specializācija ir studentu apmācības dažādās IT nozarēs un mēs nenodarbojamies ar studentu iekārtošanu darbā pēc kursu beigšanas. Tomēr, dažkārt pie mums vēršas IT kompānijas, kurām ir nepieciešams juniora pozicijas speciālisti, tāpēc mēs labrtāt piedāvājam kompānijām mūsu labākos studentus, kas veiksmīgi uzsāk savas pirmās darba gaitas IT sfērā.

Jā, mēs izsniedzam rekomendācijas par saviem absolventiem darba devējiem.

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 13.JŪNIJA PLKST. 19:00