FAQ | JavaGuru


FAQReģistrācija un apmaksa

Lai nokļūt uz jūsu izvēlēto kursu, nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu mūsu weblapā www.javaguru.lv

Apmaksāt mācības var tikai ar bankas pārvedumu uz mūsu rekvizītiem.

Maksājums tiks izdpildīts divās daļās – pirmā daļa pēc nedēļas pēc mācību sākšanas, otrā daļa – kursa vidū.

Mūsu studentiem mēs varam sastādīt maksājuma plānu, kurā jūs varēsiet sadalīt jūsu rēķinu uz 2,3,4 daļām

Apmācības

Nē, visas mūsu nodarbības notiek tikai klasē

Jā. Apmācību laikā ir mājas darbu plāns, būs uzdoti kā viegli uzdevumi un arī grūtāki mājas darbi, priekš labākās materiālu saprašanas efiktivitātes. JavaGuru – tas ir praktiskie mācību kursi.
Minimālā teorijas daļa un maksimālā praktiskā daļa! Mēs ticam, ka IT zināšanas var iegūt tikai praktiski!

Apmācība notiek klasē, 1 reizi nedēļā un 2-3 stundas, atšķirīģi no izvēlētās kursa programmas. Macību laikā būs praktiskie darbi un obligātā vieglu un grūtāku mājas darbu izdpilde

Tādā gadījumā jūs varēsiet pierakstīties uz konsultāciju un iepriekš noteikt laiku ar skolotāju. Mēs arī iedosim visus nepieciešamos mācību materiālus.

Priekš daudziem JavaGuru mācību kursiem – nepieciešams. Jūs varat izmantot jūsu personīgo laptop, vai izmantot JavaGuru laptopu.

Ar jūsu skolotāju jūs varat sazināties pirms vai pēc mācību lekcijām, un uzdod nepieciešamos jautājumus. Arī var sazināties caur Whatsapp, Viber, Skype.

Mācību grupa sastāv no 10-24 cilvēkiem.

Ja apmācība sākusies nesen un pagāja 1-3 lekcijas, jūs varat piesaistīties, negaidot nākamo grupu. Protams, ja paliks brīva vieta.

2-3 stundas, atšķirībā no izvēlētā mācību kursa.

QA1 un QA2 – krievu un latviešu valoda, Java 1 – krievu un latviešu valoda, Java 2,3,4 – krievu valoda, Android – krievu, C# – krievu.

Pirmkārt – jūsu vēlme mācīties! Mēs piedāvājam apmācības kā priekš jauniņiem, tā arī priekš lietotājiem kuriem ir pieredze! Priekš pirmā līmeņa apmācībām (QA1 vai Java1) nav nepieciešamas speciālās prasmes. Mēs mācamies no sākuma, no nulles un dodam materiālu. Prasības priekš otrā vai trešā līmeņa apmācībām ir aprakstīti kursa sadaļā.

Mūsu skolotāji ir esošie profesionāļi IT sfērā, un katram skolotājam ir liela darba pieredze uz visaugstkākām darba pozīcijām.

Sertifikāts un nodarbinātība

Jā! Ja jūs pabeidzāt apmācību un izpildījāt visus nepieciešamos mājas darbus, tad jūs saņiemsiet sertifikātu no JavaGuru.

Pēc apmācību pabeigšanas labākiem klausītājiem ar labākiem rezultātiem, tiks apskatītas darba vakances no IT uzņēmumiem.

Jā, mēs dodam rekomendācijas par mūsu absolventiem darba devējiem.