FAQ | JavaGuru


FAQReģistrācija un apmaksa

Lai, pieteiktos Jūsu izvēlētam apmācību kursam, Jums ir nepieciešams aizpildīt reģistrācijas formu mūsu mājas lapā www.javaguru.lv.

Apmaksāt mācības var tikai ar bankas pārvedumu uz mūsu rekvizītiem.

Maksājumu saņemsiet tris daļās – pirmo maksājumu nedēļas pēc mācību uzsākšanas, otro un trešo maksājum – katra jauna meneša sakuma.

Mūsu studentiem ir iespēja iegūt apmaksas plānu, kur rēķins tiek sadalīt uz 2, 3 vai 4 daļām.

Apmācības

Nē, visas mūsu nodarbības notiek klātienē.

Jā! Apmācību laikā ir mājas darbu plāns. Lai, apgūstamo materiālu izprastu, tiks uzdoti gan vieglāki, gan arī grūtāki mājas darbi. JavaGuru – tie ir praktiskie mācību kursi.

Minimāla teorijas daļa un maksimāla praktiskā daļa! Mēs ticam, ka IT zināšanas var iegūt tikai praktiski!

Apmācības notiek klasē reizi nedēļā, nodarbības ilgums 2 līdz 3 stundas, atkarībā no izvēlētās kursa programmas. Macību laikā būs praktiskie darbi, kā arī obligāti, dažādas grūtības pakāpes, mājas darbi.

Jums būs iespēja pieteikties uz konsultāciju, iepriekš to saskaņojot ar pasniedzēju, kā arī Jūs saņemsiet izlaistās nodarbības visus nepieciešamos mācību materiālus.

Daudziem JavaGuru mācību kursiem dators ir nepieciešams. Jūs varat izmantot savu personīgo klēpjdatoru vai arī izmantot JavaGuru klēpjdatoru, kas atrodas  mācību klasē.

Ar savu pasniedzēju Jūs varat sazināties pirms vai pēc mācību lekcijām un uzdot sev interesējošos jautājumus par mācību tēmu, kā arī Jūs varat sazināties caur Whatsapp, Viber, Skype.

Mācību grupa sastāv no 10-24 cilvēkiem.

Ja, izvēlētā kursā ir brīva vieta un apmācību kurss uzsākts nesen (1-3 nodarbībām), tad Jūs varat pievienoties esošai grupai.

2 līdz 3 stundas, atkarībā no izvēlētā mācību kursa.

QA1 un QA2 – krievu un latviešu valoda, Java 1 – krievu un latviešu valoda, Java 2,3,4 – krievu valoda, Android – krievu, C# – krievu.

Pirmkārt – jābūt Jūsu vēlmei mācīties! Mēs piedāvājam apmācības gan  “jauniņiem”, kur mācamies visu no nulles, gan arī lietotājiem ar pieredzi! Pirmā līmeņa apmācībām (QA1 vai Java1) nav nepieciešamas speciālās prasmes. Prasības otrā vai trešā līmeņa apmācībām ir aprakstīti kursa sadaļā.

Mūsu pasniedzēji ir praktizējoši profesionāļi IT jomā, ar lielu darba pieredzi, kas strādā atbildīgos amatos IT sfērā.

Sertifikāts un nodarbinātība

Jā! Ja, Jūs pabeidzāt apmācību un izpildījāt visus nepieciešamos mājas darbus, tad Jūs saņiemsiet sertifikātu no JavaGuru.

Pēc apmācību beigšanas, labākajiem studentiem, kas uzrādījuši sekmīgus rezultātus, tiek piemeklētas darba vakances IT uzņēmumos.

Jā, mēs dodam rekomendācijas par mūsu absolventiem darba devējiem.