Online

Kurss Java 1.0. lv

Piesakies kursam jau šodien un kļūsti par pieprasītu JAVA izstrādātāju!

Kopā

600€

4 X 150€

vai apmaksā visu summu uzreiz un saņem 80 € atlaidi

Kurss JAVA 1.0. notiek tiešsaistes formātā un ļauj apgūt populārās, vienkāršās un saprotamās JAVA valodas pamatus. Tās universālums ļauj izveidot gan banku un finanšu lietojumprogrammas, gan spēles mobilajiem telefoniem. JAVA valoda ir arī daudzplatformu valoda, kas dod iespēju izveidot programmas dažādās vidēs: Android, Unix, Linux, Windows un citām. Pieredzējis JAVA programmētājs vidēji nopelna līdz 2927 € mēnesī (neto). Informācija par algām Latvijā, 2021. gads.Avots

Kursa intensitāte : 16 nodarbības, 1 reizi nedēļā, 4 akadēmiskās stundas garas lekcijas. Kursu ir ērti apvienot ar darbu vai pamatstudijām!

2 pirmās nodarbības ir bezmaksas! Piesakies!

KAM IR DOMĀTS ŠIS KURSS

Kurss JAVA 1.0. noteikti ir piemērots tieši Tev, ja Tu:

  • esi iesācējs bez zināšanām IT sfērā, taču vēlies sevi izaicināt šajā interesantajā jomā
  • esi ar pamatzināšanām, tomēr Tev nav ne jausmas, kā tās tālāk izmantot
  • esi students vai studente, kas vēlas papildu jau izvēlētām mācībām universitātē, saņemt vēl vienu perspektīvu izglītību
  • gluži vienkārši vēlies mainīt jau esošo profesiju un strādāt pieprasītākā un labāk atalgotā profesijā

Ja Tev jau ir JAVA pamatzināšanas un Tu jūties gatavs nākamajam solim, JavaGuru ir piedāvājums tieši Tev: pāriet.

KAS TEVI SAGAIDA JAVA 1.0. KURSĀ

64 AKADĒMISKĀS STUNDAS DZĪVĀS ONLINE LEKCIJAS

PRAKTISKAS NODARBĪBAS

ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM

REGULĀRS FEEDBACK

SERTIFIKĀTS PAR KURSU BEIGŠANU

IETEIKUMI MEKLĒJOT DARBU

Pēc veiksmīgas kursa pabeigšanas varēsi patstāvīgi radīt nelielas lietojumprogrammas!

Ar JavaGuru palīdzību Tu varēsi paaugstināt iegūto kvalifikāciju nākamā līmeņa kursos, un pacelt savu, kā IT profesionāļa, vērtību vēl augstāk. Mūsu pieredze liecina, ka varēsi uzsākt karjeru kā Junior Java Developer jau pēc kursa JAVA 2.0. pabeigšanas.

KURSA DETALIZĒTA PROGRAMMA

Objektorientēta programmēšana ir programmu rakstīšanas veids, kas balstīts uz objektu mijiedarbību. Izstrādājot programmas, tas ir populārākais un visplašāk izmantotais veids. Nav iespējams iedomāties pasauli bez objektiem, tie ir neatņemama tās sastāvdaļa. Programmēšanas valoda Java sniedz iespēju izstrādāt programmas, izmantojot objektu abstrakciju (to vienkāršoto versiju) un to mijiedarbības mehānismus.

Programmēšanas valodās mainīgie tiek izmantoti, lai piekļūtu atmiņai un pielāgotu to, un tie tiek izmantoti starpposma rezultātu glabāšanai, apstrādājot datus. Operatori un izteiksme, tāpat kā matemātikā, veido darbības, kas tiek veiktas, apstrādājot datus.

Klases un objekti ir galvenie elementi objektorientētā programmēšanā, tādā programmēšanas valodā kā Java. Izmantojot klases (īpašas Java programmēšanas valodas konstrukcijas), programmētājs apraksta, kas ir objekti, kādas īpašības tiem piemīt un kā tie mijiedarbojas programmas izpildes laikā. Programma izpildes laikā, objekti tiek veidoti, pamatojoties uz klasēm, kuras tiek saglabātas izvēlēto programmu operatīvajā atmiņā.

Nepietiek ar prasmi programmēt, darbam komandā ir nepieciešama prasme rakstīt kodu, kuru viegli varēs izlasīt citi programmētāji. Tas arī ir tā saucamais tīrais kods – kods, kas ir domāts cilvēkam, nevis datoram.

Programmēšanas laikā bieži nākas apstrādātu lielu datu apjomu. Šādos gadījumos programmētājam palīdz īpašas datu struktūras, piemēram, saraksti, kopas un kartes. Bez tām nav iespējams iedomāties nevienu Javā uzrakstīto programmu.

Iekapsulēšana, mantošana, polimorfisms ir objektorientētās programmēšanas pamatprincipi. Pareizi izmantojot šos principus ir iespējams atrisināt dažādas problēmas, izveidot sarežģītas struktūras, uzrakstīt augstas kvalitātes kodu, kas kalpos ilgu laiku.

Mūsdienās nav iespējams uzrakstīt kodu, to automātisku nepārbaudot. jUnit ir viena no populārākajām bibliotēkām, kas paredzēta uzrakstīto testu Java valodā programmēšanai.

Stream API un Lambda izteiksmes, kas tika ieviestas Java 8. versijā atviegloja programmatūras koda uzrakstīšanu. Mūsdienu projekti, kurus izmanto ikdienā, veiksmīgi ieviesa jauninājumus.

Lielākā daļa mūsu studentu ir ieinteresēti darbā. Mēs izskatām pamatjautājumus, kurus varētu uzdot darba pārrunās. Sagatavojam studentus darba pārrunām. Dalāmies pieredzē.

ĒRTA APMAKSA

Kursa pilnā cena: 600€.
Izvēlies apmaksas veidu, kas ir piemērots tieši Tev un nepārmaksā!
4 X
150€
= 600€
SADALI SUMMU 4 MAKSĀJUMOS UN NEPĀRMAKSĀ!
600€
520€
APMAKSĀ VISU SUMMU UZREIZ UN IEGŪSTI 80 € ATLAIDI!

MŪSU KOMANDA

Mūsu kursu atšķirīgā iezīme un lepnums ir mūsu pasniedzēju sastāvs. Katrs no pasniedzējiem ir ne tikai teorētiķis, kurš ir apguvis programmēšanu ar grāmatu palīdzību, bet gan praktizējošs speciālists, kuram aiz muguras ir 5 – 10 gadu darba pieredze šajā specializācijā.

Mūsu pasniedzēji ar prieku dalās savā pieredzē un lielajā zināšanu apjomā ar tiem, kas klausās šos kursus.

Olegs Ganzins
JAVA LECTURER
Solutions Architect at Atea Digital Services
Oskars Linde
JAVA LECTURER
Java Software Developer at C.T.Co
Marina Paberze
JAVA LECTURER
Java / Flutter developer

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI JAVAGURU?

  • Praktiski kursi, minimāla teorija, maksimāla prakse
  • Elastīga maksājumu sistēma
  • Kvalitatīvi izvēlēts kursu materiāls, kas balstīts uz daudzu gadu darba pieredzi IT jomā
  • Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti darbinieki, kas vada IT uzņēmumus
  • Apmācības, neizejot no mājām
  • Perspektīva karjera – vairāk nekā 4 tūkstoši mūsu absolventu tagad strādā IT uzņēmumos Anglijā, Šveicē, Latvijā

{ Reģistrācija kursam }

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 13.JŪNIJA PLKST. 19:00