Online

Kurss Java 2.0. lv

Reģistrējies kursam jau šodien un kļūsti par pieprasītu JAVA izstrādātāju!

Kopā

510€

3 X 170€

vai apmaksā visu summu uzreiz un iegūsti 50 € atlaidi!

JAVA 2.0. – Agile Web Development – ievadkurss par tīmekļa lietojumprogrammu Java programmēšanas valodā. Šī kursa ietvaros mēs izpētam arhitektūras risinājumus, mūsdienu bibliotēkas, kā arī instrumentus, kurus izmanto profesionāļi, lai izstrādātu tīmekļa lietojumprogrammas katru dienu. Kurss JAVA 2.0. ir kursa JAVA 1.0. turpinājums. Kurss notiek tiešsaistes formātā.

Kursa intensitāte: 12 nodarbības, 1 reizi nedēļā, 4 akadēmiskās stundas garas lekcijas. Kursu ir ērti apvienot ar darbu vai pamatstudijām! Ir dienas un vakara grupas.

 

KAM IR DOMĀTS ŠIS KURSS

Lūdzu, pievērst uzmanību, ka apmācību sākumā būs nepieciešamas JAVA valodas pamatzināšanas.  Kurss JAVA 2.0. būs piemērota izvēle, ja Tu:

  • esi veiksmīgi apguvis kursa JAVA 1.0. materiālu
  • vēlies turpināt pilnveidot jau iegūtās zināšanas un iemaņas JAVA programmēšanā
  • esi gatavs izstrādāt pats savu tīmekļa projektu
  • pēc kursa esi gatavs uzsākt jauna darba meklējumus kā Junior JAVA Developer

KAS TEVI SAGAIDA JAVA 2.0. KURSĀ

48 AKADĒMISKĀS STUNDAS DZĪVĀS ONLINE LEKCIJAS

80+ PRAKTISKAS NODARBĪBAS

ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM

REGULĀRS FEEDBACK

SERTIFIKĀTS PAR KURSU BEIGŠANU

IETEIKUMI MEKLĒJOT DARBU

Pēc veiksmīgas kursa pabeigšanas, Tu izstrādāsi savu tīmekļa projektu!

Mūsu pieredze liecina, ka varēsi uzsākt karjeru kā Junior Java Developer jau pēc veiksmīgas kursa JAVA 2.0. pabeigšanas. Mēs ar prieku palīdzēsim Tev sastādīt CV, kā arī nodrošināsim konsultācijas par nākotnes pārrunām ar darba devējiem.

KURSA DETALIZĒTA PROGRAMMA

Jebkurā mūsdienu projektā tiek izmantota versiju vadības sistēma. Versiju vadības sistēma ļauj sekot līdz visām izmaiņām projektā, saglabāt izmaiņu vēsturi, ļauj jebkurā brīdī atgriezties pie iepriekšējās projekta versijas.

Lai rakstītu kvalitatīvu programmatūru, nepietiek ar programmēšanas valodas sintakses pārzināšanu, ir nepieciešams ievērot noteiktus principus. Tādus principus kā Single Responsibility, Do not Repeat Yourself padarīs lielas lietojumprogrammas elastīgas un viegli uzturamas.

Trīs līmeņu arhitektūra ir lietojumprogrammās visbiežāk izmantotā arhitektūra. Lietojumprogrammas skaidrs sadalījums lietotāja līmenī ļauj viegli orientēties tajā un veikt izmaiņas, neaizskarot vai minimāli aizskarot citus līmeņus.

Inversion of Control ir viens no galvenajiem dizaina modeļiem, kuru šobrīd izmanto, lai uzrakstītu Java lietojumprogrammu. Šī modeļa izmantošana ļauj viegli izstrādāt lietojumprogrammu no 1 000 un vairāk klasēm. IoC ir Spring Framework pamatā.

Spring Framework ir visizplatītākais, uz kura pamata tiek veidotas tīmekļa lietojumprogrammas, Enterprise lietojumprogramma, kā arī mikropakalpojumi. Šis framework kļuva tik populārs, ka tas ir de facto standarts tīmekļa lietojumprogrammu izstrādē.

Lietojumprogrammu neatņemama sastāvdaļa ir datubāzes. Relāciju datubāzes ļauj strukturēti glabāt datus, savukārt Structured Query Language (SLQ) programmēšanas valoda ir piemērota darbam ar datubāzēm, lai modificētu un uzlabotu datus relāciju datubāzēs.

Relāciju datubāzes tiek izmantotas drošai datu glabāšanai gandrīz visām tīmekļa lietojumprogrammām. Lai pieslēgtos pie jebkuras relāciju datubāzes no Java lietojumprogrammas tiek izmantota programmatūras saskarne JDBC API. Ar šī interfeisa palīdzību ir iespējams pieslēgties pie jebkuras relāciju datubāzes.

ORM bibliotēka Hibernate tiek izmantota, lai automātiski pārveidotu datus no datubāzēs izmantotā relāciju modeļa uz Java lietojumprogrammās izmantoto objekta modeli. Ar tās palīdzību integrācijas kods ar relācijas datubāzi ir vienkāršots tādā līmenī, ka jaunam datubāzes vaicājumam pietiek ar dažām koda rindiņām.

Veidojot lietojumprogrammas, kurām ir lietotāja interfeiss (tīmekļa lietojumprogrammas, darbvirsmas lietojumprogrammas), izmanto MVC dizaina modeli, lai nodalītu lietojumprogrammas biznesa loģiku no UI. Šis dizaina modelis dod iespēju izstrādāt UI un biznesa loģiku lietojumprogrammām atsevišķi vienai no otras. Tas ir ļoti svarīgi, jo vairumā gadījumu par šo lietojumprogrammu daļu izstrādi atbild dažādi izstrādātāji ar dažādām prasmēm.

Mūsdienīgi tīmekļa pakalpojumi, kas veidoti, pamatojoties uz REST sistēmas ierobežojošajām prasībām, ļauj izveidot viegli saprotamu un augstas kvalitātes API. API, kas izveidots uz REST sistēmas bāzes, ļauj tīmekļa lietojumprogrammai izstrādāt UI uz mūsdienu bibliotēku pamata, piemēram, React un Angular, kā arī integrēt lietojumprogrammas savā starpā.

ĒRTA APMAKSA

Kursa pilnā cena: 510€.
Izvēlies apmaksas veidu, kas ir piemērots tieši Tev un nepārmaksā!
3 X
170€
= 510€
SADALI SUMMU 3 MAKSĀJUMOS UN NEPĀRMAKSĀ!
510€
460€
APMAKSĀ VISU SUMMU UZREIZ UN IEGŪSTI 50 € ATLAIDI!

MŪSU KOMANDA

Mūsu kursu atšķirīgā iezīme un lepnums ir mūsu pasniedzēju sastāvs. Katrs no pasniedzējiem ir ne tikai teorētiķis, kurš ir apguvis programmēšanu ar grāmatu palīdzību, bet gan praktizējošs speciālists, kuram aiz muguras ir 5 – 10 gadu darba pieredze šajā specializācijā.

Mūsu pasniedzēji ar prieku dalās savā pieredzē un lielajā zināšanu apjomā ar tiem, kas klausās šos kursus.

{ Reģistrācija kursam }

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 13.JŪNIJA PLKST. 19:00