Programmēšanas pamati Java | JavaGuru


Programmēšanas pamati Java 1Java apmācību programas apraksts

 • Java 1 – Introduction to Java – tas ir ievadkurss priekš tiem, kuri grib iemācīties programmēšanas pamatus Java valodā, apgūt valodas sintaksi, iepazīties ar datu struktūru, dziļi iemācīties objektorientēto programmēšanas pamatus.
 • Kursa pamata daļas apjoms – 36 stundas (12 nodarbības pa 3 stundas katra), kuru laikā notiek teorijas un praktiskas nodarbības klasē. Kursā iekļauti mājas darbi katrai tēmai, priekš apgūto zināšanu nostiprināšanas, un praktisko prasmju izstrādāšanas.
 • Pabeidzot šo kursu, klausītājs iegūs nepieciešamas praktiskās zināšanas, varēs brīvi izprast Java valodas konstrukcijas un patstāvīgi izveidot nelielas objektorientētās Java programmas.

Detalizēta apmācību programma

Objektorientētā programmēšana – tas ir programmu rakstīšanas veids pamatots uz objektu kopējo sadarbību.

Tas ir vispopulārākais un izmantojams programmu izveidošanas veids. Bez objektiem nevar iedomāties mūsu apkārtējo pasauli, objekti ir mūsu pasaules neatņemama sastāvdaļa.

Programmēšanas vaoda Java dod iespēju izstrādāt programmas, izmantojot objektu abstrakciju (vienkāršotu viņu versiju) un viņu sadarbības mehānizmu.

Programmēšanas valodās izmanto mainīgos priekš pieejas un atmiņas vadības. Mainīgie izmantojas arī priekš starpposma rezultātu glabāšanas, datu apstrādes laikā. Tāpat kā matemātikā operatori un izteiksmes uzdod darbības, kuri izpildas datu apstrādes laikā.

Klases un objekti – tas ir pamata elementi tādā objektorientētā programmēšanas valodā kā Java. Ar klašu palīdzību (speciālām Java programmēšanas valodas konstrukcijām) programmētājs apraksta, kādiem jābūt objektiem un objekta īpašumiem, un kā objekti nodarbosies programmas izpildes laikā. Programmas izpildes laikā, pamatojoties uz klasēm, izveidojas objekti, kuri glabājas piešķirtā programmai operatīvā atmiņā.

Nav pietiekams labi programmēt. Darbam komandā ir jāspēj rakstīt tādu kodu, kuru varēs lasīt citi programmētāji. Tas arī ir tīrs kods – kods, kurš uzrakstīts priekš cilvēka, nevis priekš datora.

Programmēšanā ļoti bieži nepieciešams apstrādāt lielu datu apjomu. Tādās situācijās programmētājam nāk palīdzībā speciālās datu struktūras, tādas kā saraksti, mapas un citi. Bez viņiem nevar iedomāties ne vienu programmu uzrakstītu uz Java.

Inkapsulācija, mantošana un polimorfisms – tas ir pamatprincipi objektorientētā programmēšanā. Pareizi lietojot šos principus ir iespēja risināt dažādus uzdevumus, izveidot grūtas struktūras un rakstīt kvalitatīvu kodu, kurš ilgi jums kalpos.

Mūsu laikā nevar uzrakstīt kodu bez automatiskās testēšanas. jUnit – viena no pati populārākajām bibliotēkām priekš testu rakstīšanas programmēšanas valodā Java.

Stream API un lambda izteiksmes, kuri tika ievesti no 8 versijas Java, spēcīgi atviegloja programmēšnas koda rakstīšanu. Mūsdienu projekti veiksmīgi ievadīja jaunumus un izmanto ikdienā

Vairākums no mūsu studentiem ir ieinteresēti darbā. Mēs apskatāmies pamata jautājumus kuri var būt uzdoti darba intervijā. Gatavojam stundentus darba intervijai. Dalāmies ar mūsu pieredzi.Java 1

Valoda: latviešu
Sākums: 22.01.2020
Laiks: 18:30 – 21:30
Nedēļas diena: Trešdiena
Ilgums: 3 mēneši
Cena: 120 Euro/mēnesī
Adrese: Skolas iela 21

 • 22.01.2020
 • 29.01.2020
 • 05.02.2020
 • 12.02.2020
 • 19.02.2020
 • 26.02.2020
 • 02.03.2020
 • 11.03.2020
 • 18.03.2020
 • 25.03.2020
 • 01.04.2020
 • 07.04.2020

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Katra nodarbība sastāv no trīm daļām: prezentācija ar teorijas aprakstu (1/3 nodarbība), praktiskās daļas ar skolotāju (1/3 nodarbība) un patstāvīgais darbs (1/3 nodarbība) kad klausītāji izpilda praktiskos uzdevumus katrs pie sava datora.

Mēs ticam, lai kļūtu par testētāju, ir nepieciešams daudz prakses un jamācās domāt plaši! Mēs arī mācām cilvēkus domāt nestandarti, attīstīt uzmanību detaļām un izturību. Šīs prasmes palīdzēs daudzās dzīves situācijās. Tāpēc mēs izstrādājām praktisko uzdevumu kompleksu. Skolotāji atbalsta klausītājus kuri grib panākt zināšanas un vienmēr gatavi iedot jums super uzdevumus, kuri palīdzēs jums iegūt papildus prasmes un pieredzi.

Visus atrisinātos uzdevumus pārbaudīs skolotāji, un katrs klausītājs saņems rekomendācijas.

Komunikācija ir ļoti svarīga lieta apmācības procesā. Priekš katra apmācību kursa mēs izveidojam Skype grupu, kur var uzdod jebkurus jautājumus starp nodarbībām. Skolotāji un klausītāji

aktīvi diskutē, atbild uz jautājumiem un palīdz risināt radušās problēmas. Jo vairāk jautājumu – jo labāk! Mēs palīdzēsim atrast atbildes uz visiem jautājumiem!Pati aktīvākos kursa dalībniekus gaida ne tikai sertifikāts, kuru zina visas IT Latvijas kompānijas, bet arī unikālās dāvanas ar mūsu simboliku. Jūs būsiet priecīgi ka pabeidzāt šo kursu un iemācījušies pamata programmēšanu uz Java valodas! Tiksimies nodarbībās!

Ieinteresēja apmācības?

Atstāj informāciju un mēs sazināsimies ar tevi!