Java 3 - Enterprise Application Development | JavaGuru


Java 3 – Enterprise Application DevelopmentJava apmācību programmas apraksts

  • Java 3 – Enterprise Application Development – tas ir apmācību kurss par lielo korporatīvo aplikāciju izstrādāšanu uz Java platformas. Šajā kursā mēs mācamies arhitektūru risinājumus, aplikāciju integrācijas veidus, mūsdienu bibliotēkas, NoSQL datubāzes un Java aplikāciju ātrumu, un arī instrumentus, kuri izmanto profesionāļi korporatīvo aplikāciju izstrādāšanā.
  • Kursa apjoms – 30 stundas (10 nodarbības pa 3 stundas katra), kuru laikā notiek teorijas un praktiskas nodarbības klasē. Kursa laikā, klausītāji izstrādā vienu web aplikāciju, kurā katrā nodarbībāievada jaunās bibliotēkas, arhitektūru risinājumi, design pattern un ari mūsdienu izstrādāšanas instrumentus. Priekš klausītāja, projekts kļūst par testēšanas vietu, kur klausītājs pārbauda katru jaunu ideju praktiski!

Detalizēta kursa programma


Java 1

Язык: русский
Начало: 01.11.2018
Время: 18:30 - 21:30
День недели: четверг
Занятий: 10
Цена: 250 Euro

Java 1

Язык: русский
Начало: 01.11.2018
Время: 18:30 - 21:30
День недели: понедельник
Занятий: 10
Цена: 250 Euro

Java 1

Язык: русский
Начало: 01.11.2018
Время: 18:30 - 21:30
День недели: понедельник, четверг
Занятий: 10
Цена: 250 Euro

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Katra nodarbība sastāv no divām daļām: teorētiskā daļa (1/2 nodarbība) un praktiskā daļa ar skolotāju (1/2 nodarbība). Teorijas daļā runa iet par jaunām tehnoloģijām, par grūto programmu sistēmu izstrādāšanas pieejām un viņu integrāciju metodēm vienu ar otru, arī apskatīsim aplikāciju pamata arhitektūras. Apskatīsim tipiskās problēmas ar aplikāciju ātruma izpildi un viņu risinājumus.

Mēs ticam, lai iemācīt programmēšanu, ir nepieciešams daudz prakses, tāpēc priekš Java3 apmācībām mēs izstrādājām unikālo pieeju kursa praktiskai daļai. Apmācību laikā, katrs klausītājs izstrādā dažus projektus uz kuriem būs apskatītas inegrāciju metodes. Pēc katras nodarbības klausītāji izmantojot skolotāja piemērus, ikļauj projektos jaunos risinājumus un tehnologijas, un uz prakses mācās ar viņām strādāt. Par 10 nodarbībām klausītāji iegūst praktiskās zināšanas un pieredzi nākamajās tehnologijās: Spring Boot, Spring Data, REST API, Liquibase, Design Patterns, JMS, CI/CD,
NoSQL, Gradle, Version Control Systems, Git, GitHub, etc.

Komunikācija ir ļoti svarīga lieta apmācības procesā. Priekš katra apmācību kursa mēs izveidojam Skype grupu, kur var uzdod jebkurus jautājumus starp nodarbībām. Skolotāji un klausītāji

aktīvi diskutē, atbild uz jautājumiem un palīdz risināt radušās problēmas. Jo vairāk jautājumu – jo labāk! Mēs palīdzēsim atrast atbildes uz visiem jautājumiem!Pati aktīvākos kursa dalībniekus gaida ne tikai sertifikāts, kuru zina visas IT Latvijas kompānijas, bet arī unikālās dāvanas ar mūsu simboliku. Jūs būsiet priecīgi ka pabeidzāt šo kursu un iemācījušies pamata programmēšanu uz Java valodas! Tiksimies nodarbībās!