Online

Kurss Mājaslapu izstrāde Front-End lv

Uzsākt ceļojumu IT pasaulē vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Reģistrējies jau šodien un pārliecinies par to pats!

Tikai

510€

3 X 170€

vai apmaksā visu summu uzreiz un iegūsti 50 € atlaidi!

Mājaslapas ir mūsdienu vizītkartes, veikali, bibliotēkas un izklaides vietas. Gan kūku receptēm, gan biržām ir nepieciešama to digitāla versija vispasaules tīmeklī – tieši tāpēc mājslapu izstrādātāji ir vieni no pieprasītākajiem IT speciālistiem.

Kursā apgūsim visplašāk pielietoto programmēšanas valodu JavaScript, kā arī HTML (lapas struktūra) un CSS (vizuālais noformējums). Ar šīm prasmēm iespējams izstrādāt vienkāršas mājaslapas, bet lai izstrādātu modernas mājaslapas, nepieciešams pārvaldīt kadu no Javascript ietvariem, tāpēc sākot jau no 5. nodarbības kodu iztrādāsim visplašāk pielietotajā ietvarā React.

Kursa intensitāte: 12 nodarbības, 1 reizi nedēļā, 4 akadēmiskās stundas garas lekcijas. Kursu ir ērti apvienot ar darbu vai pamatstudijām!

Pirmā lekcija ir bezmaksas. Piesakies!

KAM IR DOMĀTS ŠIS KURSS

Kurss Mājaslapu izstrāde (Frontend UI) noteikti ir piemērots tieši Tev, ja Tu:

●      esi iesācējs bez zināšanām IT sfērā, taču vēlies sevi izaicināt šajā interesantajā jomā

●      esi ar pamatzināšanām, tomēr Tev nav ne jausmas, kā tās tālāk izmantot

●      esi students vai studente, kas vēlas papildu jau izvēlētām mācībām universitātē, saņemt vēl vienu perspektīvu izglītību

●      gluži vienkārši vēlies mainīt jau esošo profesiju un strādāt pieprasītākā un labāk atalgotā profesijā

 

Pēc veiksmīgas kursa pabeigšanas varēsi izstrādāt vienkāršas mājaslapas un uzsākt savu ceļu IT pasaulē.

Apgūtās prasmes par web tehnoloģijām sniegs arī pievienotu vērtību kā speciālistam savā jau esošajā profesijā – pilnīgi visiem uzņēmumiem ir aktuāli pārvaldīt mājaslapu.

 

KAS TEVI SAGAIDA MĀJASLAPU IZSTRĀDE FRONT-END KURSĀ

48 AKADĒMISKĀS STUNDAS DZĪVĀS ONLINE LEKCIJAS

PRAKTISKAS NODARBĪBAS

ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM

REGULĀRS FEEDBACK

SERTIFIKĀTS PAR KURSU BEIGŠANU

IETEIKUMI MEKLĒJOT DARBU

KURSA DETALIZĒTA PROGRAMMA

Programmējot mēs sniedzam instrukciju datoram par to kādas darbības veikt. Lai dators mūs saprastu un mēs to – nepieciešama kopēja valodu.  Šajā kurša apgūsim JavaScript valodu. Ar to mēs aprakstām kā mājaslapai rīkoties, kad lietotājs ar to mijiedarbojas.

Mājaslapas mēs veidojam tā, lai lietotājam nebūtu daudz jādomā  – to dara dators. Lapas apmeklētājam nav jāpatur prātā savs internetveikala groza saturs, cenas produktiem vai atsauksmes. Par to gādā JavaScript, organizējot šo informāciju pa plauktiem un kastītēm. Kā programmētāji mēs aprakstām datoram kādos plaktos stāv kādas kastītes(mainīgie) un ko tajās likt iekšā(datu tipi).

Ja vien materiālā pasaule būtu tik vienkārša kā digitālā, mēs pēcpusdienas laikā izveidotu robotisku roku(funkciju), kas no veļas groza(masīvs) ņemtu pa vienam apģērba gabalam(dati) un ievietotu tos veļas mašīnā līdz grozs būtu tukšs (cikls). Vakara pusē mēs iemācītu šim robotam arī izņemt un pažaut veļu.

Digitālajā pasaulē mums var piederēt bārs un aiz letes strādās robots. Šim robotam būtu nepieciešams spēt pārbaudīt personas vecumu. Ja personas vecums > 18 un bilde pasē sakrīt ar cilvēka seju – pārdot grādīgo dzērienu-, ja kāds nosacījums neizpildās – nepārdot.

Šī ir izteiksme ar nosacījumiem un loģiskajiem operātoriem. JavaScript to var pierakstīt pat īsāk.

Lietotājs mājaslapā nospiež pogu “Pirkt” – notikums, seko virkne darbību. Lietotājs nospiež uz saites “Par mums”, arī jārosās un jāsagatavo informācija. Ar JavaScript mēs aprakstām kādus notikumus(events) datoram sagaidīt un kā uz tiem reaģēt.

API ir viesmīlis mūsu digitālajā restorānā. Tas pasniedz ēdienkārti ar pieejamo ēdienu klāstu, mēs veicam pasūtījumu un API atgriež prasīto. Tikai ēdiens ir dati un viesmīlis ir serveris.

HTML ir rasējums mūsu digitālajai mājai. Ar to aprakstām, kur atradīsies logi(bildes), durvis(pogas) un kur izvietota sienas(sadaļas lapā).

Apvienojot to ar JavaScript šajā mājā varēs ieslēgt gaismu, atgriezt krānu un slēgt durvis.

Ļoti būtisks ir šis mājas plānojums, jo to apmeklē arī Google robots. Tas izvērtēs cik labs ir šis plānojums un no tā būs atkarīgs cik viegli mūs atrast Google meklētājā.

Lai mājaslapa būtu ne tikai skaista, bet arī ērti lietojama – izmantojam CSS, lai piešķirtu krāsu, izmērus un parūpētos, ka saturs ir ērti pārskatāms.

Mūsdienās ir ļoti svarīgi, lai mājaslapa izskatītos labi arī uz mobilajām iekārtām. Tieši ar CSS mēs parūpējamies, lai mūsu kods izskatītos labi un adaptētos jebkuram ekrāna izmēram.

Lai izstrādātu modernas mājaslapas, nepieciešams pārvaldīt kadu no Javascript ietvariem. Sākot no 5. nodarbības kodu iztrādāsim visplašāk pielietotajā ietvarā React.
Kursu noslēdzot izstrādāsim mājaslapu vadoties pēc dizaina failiem un uzstādīsim to uz servera.

ĒRTA APMAKSA

Kursa pilnā cena: 510€.
Izvēlies apmaksas veidu, kas ir piemērots tieši tev un nepārmaksā
3 X
170€
= 510€
SADALI SUMMU 3 MAKSĀJUMOS UN NEPĀRMAKSĀ!
510€
460€
APMAKSĀ VISU SUMMU UZREIZ UN IEGŪSTI 50 € ATLAIDI!

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI JAVAGURU?

  • Praktiski kursi, minimāla teorija, maksimāla prakse
  • Elastīga maksājumu sistēma
  • Kvalitatīvi izvēlēts kursu materiāls, kas balstīts uz daudzu gadu darba pieredzi IT jomā
  • Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti darbinieki, kas vada IT uzņēmumu
  • Apmācības, neizejot no mājām
  • Perspektīva karjera – vairāk nekā 4 tūkstoši mūsu absolventu tagad strādā IT uzņēmumos Anglijā, Šveicē, Latvijā.

{ Reģistrācija kursam }

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 13.JŪNIJA PLKST. 19:00