Online

SISTĒMANALĪZES BEZMAKSAS IEVADKURSS lv

Uzsākt ceļojumu IT pasaulē vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Reģistrējies jau šodien un pārliecinies par to pats!

00.00€

4 lekcijas par brīvu! Piesakies!

KAM IR DOMĀTS ŠIS KURSS

  • Bezmaksas ievadkurss sistēmanalīzē ir domāts gan tiem, kas vēlas saprast, vai sistēmanalītiķa profesija būtu viņam piemērota, gan tiem, kas jau vēlas uzsākt mācības šajā jomā.
  • Vai varbūt Tu jau strādā par sistēmanalītiķi, bet vēlies uzzināt vai atsvaidzināt  pamata zināšanas, vai varbūt ieraudzīji, ka kādā no kursa tēmām būs Tev kaut kas jauns?
  • Un šis kurss noteikti ir Tev, ja Tu apdomā iespēju apmeklēt kursu “Sistēmanalīzes pamati”, bet neesi īsti pārliecināts, vai kursā “Ievads par sistēmanalīzi” paredzētās tēmas jau pārzini, lai “Sistēmanalīzes pamatos” jau šīs tēmas apgūtu padziļināti.

KAS TEVI SAGAIDA SISTĒMANALĪZES BEZMAKSAS IEVADKURSĀ

DZĪVĀS ONLINE LEKCIJAS

PRAKTISKAS NODARBĪBAS

ATBILDES UZ VISIEM JAUTĀJUMIEM

REGULĀRS FEEDBACK

KURSA DETALIZĒTA PROGRAMMA

·       Ievads par sistēmanalītiķa profesiju. Sistēmanalītiķa loma, pienākumi, ikdienas darbi un sagaidāmie darba rezultāti, sadarbība ar pārējiem IT risinājuma izstrādes projekta dalībniekiem. Dažādas analītiķu specializācijas.

·       IT risinājuma biznesa mērķis un biznesa procesi. Kad un kāpēc rodas nepieciešamība pēc IT sistēmas? Kas ir biznesa mērķis un kā tas saistās ar IT risinājumu? Kas ir sistēmas koncepcija un sākotnējās prasības?

·       Biznesa procesu diagrammu veidošana. Kāpēc ir būtiska biznesa procesu analīze? Biznesa procesu diagrammu sintakse. Piemērs soli pa solim.

·       Funkcionālās un nefunkcionālās prasības. Kas ir biznesa prasības, un kas – sistēmas funkcionālās prasības? Kas ir funkcionālās un kas ir nefunkcionālās prasības?

·       Funkcionālo prasību specificēšana. Apskatīsim kas ir epikas (epic), lietotājstāsti (user story), kas ir sistēmas lietojumi (use case), un galvenās lietas, kas jāapraksta funkcionālajās prasībās.

·       Dažādas prasību aprakstīšanas tehnikas. Apskatīsim sintaksi un piemērus kā uzzināto informāciju attēlot dažādu diagrammu veidā: aktivitāšu diagramma, stāvokļu pāreju diagramma, lietotāju lomu un pieejas tiesību matrica, entītiju-relāciju diagramma, datu plūsmu diagramma, sekvenču diagramma.

·       IT risinājumu projektu dažādība. Ka atšķiras sistēmanalītiķa darbs dažādos projektos – atkarībā no IT risinājuma funkcionālā apjoma, dalībnieku skaita, termiņiem?

·       IT risinājuma izstrādes pieejas. Agile un ūdenskrituma iteratīvā pieeja un kā atšķiras sistēmanalītiķa darbs šajās pieejās?

·       Būtiskākie jautājumi, kas sistēmanalītiķim jānoskaidro, uzsākot darbu jaunā projektā. Kas jānoskaidro par IT risinājumu, projektu, izmantoto IT risinājuma izstrādes metodoloģiju, sistēmanalītiķa atbildību, projekta dalībniekiem un pieejamajiem resursiem?

SISTĒMANALĪZES BEZMAKSAS IEVADKURSS 1 REIZI NEDĒĻĀ

Kursa cena: 00.00€

Grupas

Tuvākais kurss

Sākums:
02.03.2023
Beigas:
23.03.2023
Laiks:
19:00 - 22:00
Nedēļas diena:
Ceturtdiena
Valoda:
Pasniedzējs:
Dagnija Āboltiņa

MŪSU KOMANDA

Mūsu kursu atšķirīgā iezīme un lepnums ir mūsu pasniedzēju sastāvs. Katrs no pasniedzējiem ir ne tikai teorētiķis, kurš ir apguvis programmēšanu ar grāmatu palīdzību, bet gan praktizējošs speciālists, kuram aiz muguras ir 5 – 10 gadu darba pieredze šajā specializācijā.

Mūsu pasniedzēji ar prieku dalās savā pieredzē un lielajā zināšanu apjomā ar tiem, kas klausās šos kursus.

Dagnija Āboltiņa
System Analisys LECTURER
Senior System Analyst at Proof IT

KĀPĒC IZVĒLĒTIES TIEŠI JAVAGURU?

  • Praktiski kursi, minimāla teorija, maksimāla prakse
  • Elastīga maksājumu sistēma
  • Kvalitatīvi izvēlēts kursu materiāls, kas balstīts uz daudzu gadu darba pieredzi IT jomā
  • Mūsu pasniedzēji ir augsti kvalificēti darbinieki, kas vada IT uzņēmumus
  • Apmācības, neizejot no mājām
  • Perspektīva karjera – vairāk nekā 4 tūkstoši mūsu absolventu tagad strādā IT uzņēmumos Anglijā, Šveicē, Latvijā.

{ Reģistrācija kursam }

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR TESTĒŠANAS PAMATIEM

QA1.0
JAU 07.DECEMBRĪ PLKST. 19:00