Par mums

Ikkatram guru ir tikai viens uzdevums, proti, palīdzēt nākamajam guru kļūt labākam nekā viņš pats. Mēs, JAVA GURU – profesionāla programmēšanas skola iesācējiem un pieredzējušiem speciālistiem.  Mēs zinām, ka vislielākās izmaiņas tajā, kā cilvēki dzīvo, strādā un izklaidējas notiek, pateicoties ciparu tehnoloģiju attīstībai. Mēs paši veicinām šo progresu. Un gatavojam nākamās speciālistu paaudzes – inovāciju autorus, kuri izmainīs mūsu dzīves.

Īstens guru viedums vienmēr ir saistīts ar realitāti. Tāpat arī JAVA GURU skolas programma ir balstīta uz reāliem projektiem. Teorētiskos un praktiskos uzdevumus izstrādā un papildina pieredzējuši programmētāji – praktiķi, kuri paši strādā, izmantojot jaunākās kodēšanas zināšanas. Viņi uzrauga studentu progresu, sniedzot detalizētu atgriezenisko saiti visu studiju laikā un palīdz risināt reālus uzdevumus.

Mēs rūpējamies par to, lai katrs apmācāmais spētu veiksmīgi apvienot JAVA GURU mācības ar savu pamatnodarbošanos. Mēs palīdzam uzsākt karjeru IT industrijā vienmērīgi un pārliecinoši, bez lieka stresa un pārmaksas!

MŪSU KOMANDA

Mūsu kursu atšķirīgā iezīme un lepnums ir mūsu pasniedzēju sastāvs. Katrs no pasniedzējiem ir ne tikai teorētiķis, kurš ir apguvis programmēšanu ar grāmatu palīdzību, bet gan praktizējošs speciālists, kuram aiz muguras ir 5 – 10 gadu darba pieredze šajā specializācijā.

Mūsu pasniedzēji ar prieku dalās savā pieredzē un lielajā zināšanu apjomā ar tiem, kas klausās šos kursus.

Viktors Savoņins
JAVA LECTURER
Chief Executive Officer at JavaGuru
Jekaterīna Guļbinova
QA LECTURER
Head of QA at Latvijas Mobilais Telefons SIA
Nikola Krūze
QA LECTURER
Chief Operations Success Officer at VIALET
Māris Miķītis
QA LECTURER
Test Lead at Via Payments UAB
Dagnija Āboltiņa
System Analisys LECTURER
Senior System Analyst at Proof IT
Artis Vilciņš
C# lecturer
Software Engineer at Visma Latvia
Pāvels Grjozs
DevOps LECTURER
DevOps Consultant at Accenture
Olegs Ganzins
JAVA LECTURER
Solutions Architect at Atea Digital Services
Oskars Linde
JAVA LECTURER
Java Software Developer at C.T.Co
Marina Paberze
JAVA LECTURER
Java / Flutter developer

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 16.MAIJĀ PLKST. 19:00