Programmēšanas kursi

Mēs piedāvājam 4 programmēšanas kursus, kurus izveidoja profesionāli izstrādātāji – savas nozares eksperti. Mūsu guru pasniedzēji zina, kas Tev noderēs nākotnes darbā un tieši to arī Tev iemācīs! Visi kursi ir pieejami ērtā tiešsaistes formātā, kura ietvarā tiek pasniegtas TIEŠSAISTES lekcijas ar pasniedzējiem. JavaGuru garantē Tev maksimāli draudzīgu atmosfēru! Programmēšanas kursi ir paredzēti dažāda līmeņa zināšanām, kā priekš iesācējiem, tā priekš speciālistiem, kas vēlas paaugstināt kvalifikācijas līmeni un iegūt jaunas iemaņas.

Java

Programmēšanas valoda JAVA ir viegli apgūstama, universāla un tā ir starpplatformu valoda, kas ļauj izveidot kā mazas lietojumprogrammas Android ierīcē, tā arī sarežģītas maksājumu sistēmas un lielas korporatīvās lietojumprogrammas. JAVA programmētāji ir pieprasīti un augsti atalgoti. Pretendēt uz amatu Junior Java Developer Tu spēsi jau pēc veiksmīgas kursa JAVA 2.0 apgūšanas, kas ir JAVA 1.0 kursa loģiskais turpinājums. Šis zināšanu līmenis atvērs Tev durvis uz IT uzņēmumiem visā pasaulē.

Online

Kurss Java 1.0.

Kurss JAVA 1.0. ļauj iesācējiem, bez pieredzes un zināšanām, iepazīties ar programmēšanas pasauli un spert pirmo soli savā profesionālajā IT karjerā.
12 nodarbības
Iesācēja
lv
Latviski
450 €
Online

Kurss Java 2.0.

Agile Web Development. Šis ir ievadkurss par tīmekļa lietojumprogrammu Java programmēšanas valodā. Šis kurss ir JAVA 1.0. kursa turpinājums. Pēc kursa pabeigšanas, Tu varēsi uzsākt savu karjeru kā Junior Java Developer!
12 nodarbības
Pamata
lv
Latviski
510 €

QA

QA jeb Quality Assurance ir kurss, pateicoties kuram iepazīties ar IT pasauli varēsi ātrāk un vienkāršāk! Apgūstot QA 1.0. kursa materiālus, Tu apgūsi pietiekamu zināšanu un prasmju kopumu, lai strādātu IT uzņēmumā.

Savukārt otrais kurss ir paredzēts tiem, kas vēlas apgūt testēšanas automatizācijas pamatus, kā arī iepazīties ar top tehnoloģijām un pieejām, rakstot dažādas sarežģītības automātiskus testus.

Online

Kurss QA 1.0.

Kurss QA 1.0. ir visātrākais un vienkāršākais veids kā iepazīties ar IT pasauli! Kurss ļauj iesācējiem, bez pieredzes un zināšanām, iepazīties ar testēšanas pasauli un spert pirmo soli savā profesionālajā IT karjerā.
10 nodarbības
Iesācēja
lv
Latviski
450 €
Online

Kurss QA 2.0.

Turpini uzlabot zināšanas un prasmes! Tu iegūsi praktiskas zināšanas par programmēšanas pamatiem un patstāvīgi spēsi izveidot nelielus automatizācijas tīmekļa vietnes testēšanas projektus.
12 nodarbības
Vidēji
lv
Latviski
510 €

BEZMAKSAS LEKCIJA QA 1.0.
jau 06.07. 19:00