IT kursi

Mēs piedāvājam profesionālās programmas, kuras izveidoja profesionāli izstrādātāji – savas nozares eksperti. Mūsu guru pasniedzēji zina, kas Tev noderēs nākotnes darbā un tieši to arī Tev iemācīs! Visi kursi ir pieejami ērtā tiešsaistes formātā, kura ietvarā tiek pasniegtas TIEŠSAISTES lekcijas ar pasniedzējiem. JavaGuru garantē Tev maksimāli draudzīgu atmosfēru! Kursi ir paredzēti dažāda līmeņa zināšanām, kā priekš iesācējiem, tā priekš speciālistiem, kas vēlas paaugstināt kvalifikācijas līmeni un iegūt jaunas iemaņas.

QA

QA jeb Quality Assurance ir kurss, pateicoties kuram iepazīties ar IT pasauli varēsi ātrāk un vienkāršāk! Apgūstot QA 1.0. kursa materiālus, Tu apgūsi pietiekamu zināšanu un prasmju kopumu, lai strādātu IT uzņēmumā.

Savukārt otrais kurss ir paredzēts tiem, kas vēlas apgūt testēšanas automatizācijas pamatus, kā arī iepazīties ar top tehnoloģijām un pieejām, rakstot dažādas sarežģītības automātiskus testus.

Online

Kurss QA 1.0.

Kurss QA 1.0. ir visātrākais un vienkāršākais veids kā iepazīties ar IT pasauli! Kurss ļauj iesācējiem, bez pieredzes un zināšanām, iepazīties ar testēšanas pasauli un spert pirmo soli savā profesionālajā IT karjerā.
10 nodarbības
Iesācēja
lv
Latviski
480 €
Online

Kurss QA 2.0.

Turpini uzlabot zināšanas un prasmes! Tu iegūsi praktiskas zināšanas par programmēšanas pamatiem un patstāvīgi spēsi izveidot nelielus automatizācijas tīmekļa vietnes testēšanas projektus.
16 nodarbības
Vidēji
lv
Latviski
640 €

Mājaslapu izstrāde (Frontend UI)

Mājaslapas ir mūsdienu vizītkartes, veikali, bibliotēkas un izklaides vietas. Gan kūku receptēm, gan biržām ir nepieciešama to digitāla versija vispasaules tīmeklī – tieši tāpēc mājslapu izstrādātāji ir vieni no pieprasītākajiem IT speciālistiem.

Kursā apgūsim visplašāk pielietoto programmēšanas valodu JavaScript, kā arī HTML (lapas struktūra) un CSS (vizuālais noformējums). Ar šīm prasmēm iespējams izstrādāt vienkāršas mājaslapas. Ja vēlies tikt IT pasaulē un strādāt pie aizraujošiem projektiem, šis kurss ir īstā vieta kur sākt.

Online

Kurss Mājaslapu izstrāde Front-End

Mājaslapas ir mūsdienu vizītkartes, veikali, bibliotēkas un izklaides vietas. Gan kūku receptēm, gan biržām ir nepieciešama to digitāla versija vispasaules tīmeklī - tieši tāpēc mājslapu izstrādātāji ir vieni no pieprasītākajiem IT speciālistiem.
3 mēneši
Pamata
lv
Latviski
510 €

Java

Programmēšanas valoda JAVA ir viegli apgūstama, universāla un tā ir starpplatformu valoda, kas ļauj izveidot kā mazas lietojumprogrammas Android ierīcē, tā arī sarežģītas maksājumu sistēmas un lielas korporatīvās lietojumprogrammas. JAVA programmētāji ir pieprasīti un augsti atalgoti. Pretendēt uz amatu Junior Java Developer Tu spēsi jau pēc veiksmīgas kursa JAVA 2.0 apgūšanas, kas ir JAVA 1.0 kursa loģiskais turpinājums. Šis zināšanu līmenis atvērs Tev durvis uz IT uzņēmumiem visā pasaulē.

Online

Kurss Java 1.0.

Kurss JAVA 1.0. ļauj iesācējiem, bez pieredzes un zināšanām, iepazīties ar programmēšanas pasauli un spert pirmo soli savā profesionālajā IT karjerā.
16 nodarbības
Iesācēja
lv
Latviski
600 €
Online

Kurss Java 2.0.

Agile Web Development. Šis ir ievadkurss par tīmekļa lietojumprogrammu Java programmēšanas valodā. Šis kurss ir JAVA 1.0. kursa turpinājums. Pēc kursa pabeigšanas, Tu varēsi uzsākt savu karjeru kā Junior Java Developer!
12 nodarbības
Pamata
lv
Latviski
510 €

Sistēmanalīzes pamatkurss

Sistēmanalīzes pamatu kurss ļauj iepazīties ar sistēmanalītiķa veicamajiem pienākumiem IT risinājumu izstrādes projektos un apgūt būtiskākās metodes, ko sistēmanalītiķis izmanto ikdienas darbā. Kurss sniedz izpratni par sistēmanalītiķa lomu IT risinājuma izstrādē, ieviešanā un uzturēšanā: uzzināsi, kā specificēt prasības IT risinājumam, balstoties uz  biznesa mērķi un biznesa procesiem, un uzzināsi dažādus paņēmienus IT risinājuma prasību izzināšanai un specificēšanai atkarībā no izstrādes pieejas.

Online

SISTĒMANALĪZES PAMATKURSS

Sistēmanalīzes pamatu kurss ļauj iepazīties ar sistēmanalītiķa veicamajiem pienākumiem IT risinājumu izstrādes projektos un apgūt būtiskākās metodes, ko sistēmanalītiķis izmanto ikdienas darbā. Kurss sniedz izpratni par sistēmanalītiķa lomu IT risinājuma izstrādē, ieviešanā un uzturēšanā: uzzināsi, kā specificēt prasības IT risinājumam, balstoties uz biznesa mērķi un biznesa procesiem, un uzzināsi dažādus paņēmienus IT risinājuma prasību izzināšanai un specificēšanai atkarībā no izstrādes pieejas.
12 nodarbības
Iesācēja
lv
Latviski
526.45 €

DevOps

DevOps pamatu (DevOps Intern) kursā, Tu uzzināsi par DevOps metodoloģiju un profesiju, kādas labas prakses un rīkus DevOps inženieris izmanto ikdienā, apskatīsim tādas tehnoloģijas un servisus kā git, github, ansible, docker, AWS, un daudz ko vēl citu.

Online

DevOps PAMATKURSS

DevOps pamatu (DevOps Intern) kursā, Tu uzzināsi par DevOps metodoloģiju un profesiju, kādas labas prakses un rīkus DevOps inženieris izmanto ikdienā, apskatīsim tādas tehnoloģijas un servisus kā git, github, ansible, docker, AWS, un daudz ko vēl citu.
12 nodarbības
Iesācēja
lv
Latviski
510 €

BEZMAKSAS ONLINE LEKCIJA PAR QA PAMATIEM

JAU 2024.GADA 13.JŪNIJA PLKST. 19:00