Uzsākt ceļojumu IT pasaulē vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Reģistrējies jau šodien un pārliecinies par to pats!
Testēšanas kurss QA 1.0. notiek tiešsaistes formātā un ļauj iepazīt tuvāk testētāja profesiju programmatūras izstrādes jomā, kā arī izpētīt manuālās testēšanas pamatmetodes. Kursa ietvaros uzzināsi, kāda loma testētājam ir programmatūras izstrādes jomā, kā arī uzzināsi, kā patstāvīgi veikt pamatuzdevumus: analizēt dokumentāciju un uzdot nepieciešamos jautājumus biznesa analītiķiem, izveidot testpiemērus, testēt un sastādīt programmā atrastās kļūdas un sastādīt vienkāršus SQL vaicājumus.
Pieredzējis QA testētājs vidēji nopelna līdz 2037 € mēnesī (neto).
Kursa intensitāte: 10 nodarbības, 1 reizi nedēļā, 4 akadēmiskās stundas garas lekcijas. Kursu ir ērti apvienot ar darbu vai pamatstudijām!
2 pirmās nodarbības ir bezmaksas! Piesakies!
Testēšanas kurss QA 1.0. ir lieliski piemērots tieši Tev, ja Tu:
Ja Tu esi jau pazīstams ar QA un jūties gatavs nākamajam solim, JavaGuru ir piedāvājums tieši Tev: pāriet.
Mūsu pieredze liecina, ka Tu varēsi uzsākt karjeru kā Junior QA Tester jau pēc veiksmīgas kursa QA 1.0. apgūšanas. Mēs ar prieku palīdzēsim Tev sastādīt CV, kā arī nodrošināsim konsultācijas par nākotnes pārrunām ar darba devējiem. Varēsi arī turpināt apmācības JavaGuru nākamo līmeņu kursos un paaugstināt savu kvalifikāciju darba tirgū.
Testētājs ir viens no svarīgākajiem elementiem programmatūras izstrādē, jo tieši testētājs uzrauga izstrādātā produkta kvalitāti.
Pamata teorētiskās zināšanas, kuras pastiprina praktiskās nodarbības, tostarp visā pasaulē izmantotie termini, kuri palīdzēs saprast, ko nozīmē testēšana katrā programmatūras izstrādes momentā.
Izstrādājot testa stratēģiju ir jāsaprot, kas jāņem vērā, testējot produktu un kā testēšanas process iekļaujas dažādos programmatūras izstrādes modeļos.
Ļoti svarīga prasme ne tikai testēšanā ir dokumentācijas analīze. Uzmanība detaļām un loģiskā domāšana noderēs jebkurā dzīves sfērā. Jo ātrāk noteiksit specifikācijas nepilnības jo efektīvāk norisināsies izstrāde un kvalitatīvāk izdosies iegūt galaproduktu. Tomēr korekti uzdot jautājumu biznesa analītiķim, lai saņemtu precīzu atbildi uz savu jautājumu arī ir prasme, kuru ir nepieciešams attīstīt.
Tas, cik ātri un rūpīgi būs iespējams notestēt izstrādāto produktu, ir atkarīgs no tā, kādas pieejas ir izvēlētas testēšanas procesam, cik pareizi un labi ir uzrakstīti testpiemēri.
Viena lieta ir pamanīt, ka programma darbojas nepareizi. Un pavisam cita lieta ir mācēt noteikt šādas uzvedības cēloni un skaidri formulēt soļus problēmas atkārtošanai. Jo pareizāk un precīzāk aprakstīta kļūda jo vieglāk un ātrāk to izdosies izlabot.
Mūsdienās, kad ir daudz dažādu sīkrīku, parādās arvien vairāk mobilo aplikāciju. Testētājam ir jāsaprot tādu programmu testēšanas specifika.
Lai pareizi izveidotu tīmekļa aplikācijas testēšanas procesu, testētājam ir jāsaprot, kā izskatās parastas tīmekļa vietnes arhitektūra, kas slēpjas zem terminiem front-end un back-end.
Spēja atrast nepieciešamo informāciju datubāzē uzlabos programmatūras testēšanas kvalitāti, jo ne vienmēr viss ir redzams UI.
Kādas var būt darba pārrunas un kam der pievērst uzmanību gatavojoties tām.
Mūsu kursu atšķirīgā iezīme un lepnums ir mūsu pasniedzēju sastāvs. Katrs no pasniedzējiem ir ne tikai teorētiķis, kurš ir apguvis programmēšanu ar grāmatu palīdzību, bet gan praktizējošs speciālists, kuram aiz muguras ir 5 – 10 gadu darba pieredze šajā specializācijā.
Mūsu pasniedzēji ar prieku dalās savā pieredzē un lielajā zināšanu apjomā ar tiem, kas klausās šos kursus.