QA testēšanas kursi | JavaGuru


QA testēšanas kursiQA 1 apmācību īss apraksts

QA1 – iepazīšanās ar programmatūras testētāja profesiju, testēšanas pamatprincipu apguve

Jūs esiet dzirdējis par testētāja profesiju (Test Engineer, Quality Assurance (QA) specialist), bet nezināt, ko tā sevī ietver? QA1 kurss izstrādāts tādā veidā, lai jums parādītu, kas ir testētājs, ar ko tas nodarbojas un kādēļ tas ir nepieciešams programmatūras izstrādes gaitā. Apskatīsim kādu lomu veic testētājs programmatūras izstrādē un iemācīsimies izpildīt pamata uzdevumus: analizēt dokumentāciju, uzdot nepieciešamos jautājumus biznesa analītiķiem, izveidot testpiemērus, testēt un noformēt atrastās kļūdas programmā kā arī sastādīt vienkāršus SQL pieprasījumus.

Paralēli pamata zināšanu apgūšanai par testēšanu un lietojumprogrammu izstrādi, jūs arī gūsiet iespēju uzlabot savas komunikāciju prasmes, strukturēt gūto informāciju un uzlabot savu tehnisko angļu valodu.

Papildus mēs apskatīsim dažus jautājumus un uzdevumus, kuri jums palīdzēs sagatavoties darba intervijai. Pēc kursa pabeigšanas Jūs varēsiet pretendēt uz Trainee/Junior Test Engineer pozīciju kā arī turpināt mācības QA2 kursā.

Detalizēta kursa programma

Testētājs – viena no atslēgas lomām programmatūras izstrādē, jo tieši testētājs seko līdzi izstrādātā produkta kvalitātei.

Bāzes teorijas zināšanas, kas tiek papildinātas ar praktiskiem uzdevumiem iekļaujot plaši lietotu terminu pielietošanu, kas palīdz izprast testētāja iesaisti dažādās programmatūras izstrādes fāzēs.

Izveidojot testēšanas stratēģiju, ir nepieciešams saprast, kas jāņem vērā testēšanas laikā testējot konkrēto produktu un kā testēšana iekļaujas dažādos programmatūras izstrādes veidos.

Spēja analizēt dokumentāciju – tā ir ļoti svarīga prasme ne tikai testēšanā. Uzmanība detaļām un loģiskā domāšana Jums būs noderīga dažādās dzīves sfērās. Jo agrāk identificēsiet trūkumus specifikācijā, jo efektīvāk notiks programmas izstrāde un kvalitatīvāks izdosies gala produkts. Uzdot pareizo jautājumu biznesa analītiķim, lai saņemto īsto atbildi – tā arī ir prasme, kuru vajag attīstīt.

No tā kādas pieejas izvēlētas testēšanas procesam un cik pareizi un kvalitatīvi uzrakstīti testpiemēri ir atkarīgs cik ātri un uzmanīgi izdosies notestēt konkrēto produktu.

Viena lieta ir pamanīt, ka programma strādā nepareizi. Pavisam cita lieta ir mācēt noteikt iemeslu šai programmas uzvedībai un tieši formulēt problēmātiskās situācijas soļus. Jo pareizāk un precīzāk ir aprakstīta kļūda, jo vieglāk un ātrāk to varēs salabot.

Mūsu laikmetā ar bagātīgu gadžetu izvēli parādās aizvien vairāk un vairāk mobilo aplikāciju. Testētājam ir nepieciešams zināt, kā testēt šādas aplikācijas.

Lai pareizi izplānotu interneta vietnes testēšanu, testētājam ir nepieciešama izpratne par interneta vietnes arhitektūraun kas slēpjas aiz vārdiem ‘front-end’ un ‘back-end’.

ka atrast vajadzīgo informāciju datubāzē paaugstina programmatūras testēšanas kvalitāti, jo ne vienmēr visu var ieraudzīt pārbaudot programmas redzamo daļu.

Kā var izskatīties un kam vajag pievērst uzmanību sagatavojoties darba intervijai QA 1

Valoda: latviešu
Sākums: 23.09.2019
Laiks: 18:30 – 21:30
Nedēļas diena: Pirmdiena
Ilgums: 3 mēneši
Cena: 90 Euro/mēnesī
Adrese: Skolas iela 21

 • 23.09.2019
 • 30.09.2019
 • 07.10.2019
 • 14.10.2019
 • 21.10.2019
 • 28.10.2019
 • 04.11.2019
 • 11.11.2019
 • 25.11.2019
 • 02.12.2019
 • 09.12.2019
 • 16.12.2019

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Katra nodarbība sastāv no divām daļām: prezentācija ar teorijas aprakstu (1/2 nodarbības) un praktiskās daļas ar skolotāju (1/2 nodarbības), kad klausītāji aktīvi diskutē un izpilda praktiskos uzdevumus.

Mēs ticam, lai kļūtu par testētāju, ir nepieciešams daudz prakses un jamācās domāt plaši! Mēs arī mācām cilvēkus domāt nestandarti, attīstīt uzmanību detaļām un izturību. Šīs prasmes palīdzēs daudzās dzīves situācijās. Tāpēc mēs izstrādājām praktisko uzdevumu kompleksu. Skolotāji atbalsta klausītājus kuri grib panākt zināšanas un vienmēr gatavi iedot jums super uzdevumus, kuri palīdzēs jums iegūt papildus prasmes un pieredzi.
Visus atrisinātos uzdevumus pārbaudīs skolotāji, un katrs klausītājs saņems rekomendācijas.

Komunikācija ir ļoti svarīga lieta apmācības procesā. Priekš katra apmācību kursa mēs izveidojam Skype grupu, kur var uzdod jebkurus jautājumus starp nodarbībām. Skolotāji un klausītāji

aktīvi diskutē, atbild uz jautājumiem un palīdz risināt radušās problēmas. Jo vairāk jautājumu – jo labāk! Mēs palīdzēsim atrast atbildes uz visiem jautājumiem!Pati aktīvākos kursa dalībniekus gaida ne tikai sertifikāts, kuru zina visas IT Latvijas kompānijas, bet arī unikālās dāvanas ar mūsu simboliku. Jūs būsiet priecīgi ka pabeidzāt doto kursu!

Ieinteresēja apmācības?

Atstāj informāciju un mēs sazināsimies ar tevi!