QA 2 - automatizācijas pamati | JavaGuru


Kurs QA 2 – Testēšanas automatizācijā pamatiQA 2 apmācību kursa apraksts

Mūsdienu pasaulē visu cenšas automatizēt priekš ražošanas procesa atvieglošanas. Automatizācija ir nākamais testētāja solis, lai padarītu labāk savas prasmes un pāriet uz tehniskāko pozīciju.

Pabeidzot šo kursu, klausītājs saņems stingras teorijas un praktiskas zināšanas par programmēšanas pamatiem, un pats varēs izstrādāt nelielus automatizācijas projektus web testēšanā.

Detalizēta apmācību programma

Automatizācija dod iespēju paaugstināt darba produketivitāti, paagustināt produktu kvalitāti, optimizēt vadības procesus.
Bet pirms kaut ko automatizēt, ir nepieciešams saprast, kā un priekš kam ir vajadzīgs automatizēt to vai citu projekta komponentu.

Programmēšanas valodās mainīgie ir priekš pieejas atmiņa un tās vadības, un izmantojas priekš starpposma datu glabāšanas datu apstrādes procesā.
Operātori un izteiksmes kā un matemātikā uzdod rīkojumus, kuri izpildās pārstrādes procesā. Šajā modulē mēs iemācīsim jūs to darīt uz Java valodas.

Klases un objekti ir pamata elementi tādās objektorientētās programmēšanās valodās kā Java.

Ar klašu palīdzību (speciālām konstrukcijām programmēšanas valodas Java) programmētājs apraksta ko no sevis pārstāv objekti, kādas ir objekta īpašības, un kā viņi sadarbojas programmas izpildes laikā.

Programmas izpildes laikā, uz klašu pamata izveidojas objekti, kuri glabājas operatīvajā atmiņā, izceltā priekš programmas.

Projekts Lombok dod iespēju atbrīvoties no daudzvārdības Java vairākuma lietās un pārtraukt rakstīt lielu koda apjomu no getteriem, setteriem, equals, hashcode un toString. Iepazīšanās ar Lombok ne tikai palīdzēs samazināt koda apjomu, bet arī atvieglos dzīvi nākotnes automatizētājam.

Tā ka jebkura weblapa uzcelta uz HTML iezīmēšanas, un sastāv no CSS stiliem, nepieciešams iepazīties ar webu tieši no HTML un CSS.
Pamata sapratne webā, palīdzēs saprast kā strādā lokatori, kuri izmantosies priekš automatizācijas uzrakstīšanas priekš web komponentiem.

Selenium WebDriver – tas ir programmas bibliotēka priekš pārlūkprogrammu vadības un galvenais automatizatora instruments. Selenium sapratne ir ļoti svarīga tā kā ar Selenium palīdzību var automatizēt no datubāzēm līdz mobīlajām aplikācijām.

Lokatoru zināšana un sapratne tas ir pamats web elementu meklēšanā, kuri izmantojas automātisko testu rakstīšanā priekš weblapām.QA 2

Valoda: latviešu
Sākums: 22.01.2020
Laiks: 18:30 – 21:30
Nedēļas diena: Trešdiena
Ilgums: 3 mēneši
Cena: 100 Euro/mēnesī
Adrese: Skolas iela 21

 • 22.01.2020
 • 29.01.2020
 • 05.02.2020
 • 12.02.2020
 • 19.02.2020
 • 26.02.2020
 • 04.03.2020
 • 11.03.2020
 • 18.03.2020
 • 25.03.2020
 • 01.04.2020
 • 08.04.2020

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Katra nodarbība sastāv no divām daļām: prezentācija ar teorijas aprakstu (1/2 nodarbības) un praktiskās daļas ar skolotāju (1/2 nodarbības), kad klausītāji aktīvi diskutē un izpilda praktiskos uzdevumus.

Mēs ticam, lai kļūtu par testētāju, ir nepieciešams daudz prakses un jamācās domāt plaši! Mēs arī mācām cilvēkus domāt nestandarti, attīstīt uzmanību detaļām un izturību. Šīs prasmes palīdzēs daudzās dzīves situācijās. Tāpēc mēs izstrādājām praktisko uzdevumu kompleksu. Skolotāji atbalsta klausītājus kuri grib panākt zināšanas un vienmēr gatavi iedot jums super uzdevumus, kuri palīdzēs jums iegūt papildus prasmes un pieredzi.
Visus atrisinātos uzdevumus pārbaudīs skolotāji, un katrs klausītājs saņems rekomendācijas.

Komunikācija ir ļoti svarīga lieta apmācības procesā. Priekš katra apmācību kursa mēs izveidojam Skype grupu, kur var uzdod jebkurus jautājumus starp nodarbībām. Skolotāji un klausītāji

aktīvi diskutē, atbild uz jautājumiem un palīdz risināt radušās problēmas. Jo vairāk jautājumu – jo labāk! Mēs palīdzēsim atrast atbildes uz visiem jautājumiem!Pati aktīvākos kursa dalībniekus gaida ne tikai sertifikāts, kuru zina visas IT Latvijas kompānijas, bet arī unikālās dāvanas ar mūsu simboliku. Jūs būsiet priecīgi ka pabeidzāt doto kursu!

Ieinteresēja apmācības?

Atstāj informāciju un mēs sazināsimies ar tevi!