QA 2 - automatizācijas pamati | JavaGuru


Kurs QA 2 – Testēšanas automatizācijas pamatiQA 2 apmācību kursa apraksts

Mūsdienu pasaulē visu cenšas automatizēt, lai atvieglotu ražošanas procesu. Automatizācija ir nākamais testētāja solis, lai uzlabotu savas prasmes un pāriet uz tehniskāku pozīciju.

Pabeidzot šo kursu, klausītājs saņems spēcīgu teoriju un praktiskās zināšanas par programmēšanas pamatiem, un pats varēs izstrādāt nelielus automatizācijas projektus web testēšanā.

Detalizēta apmācību programma

Automatizācija dod iespēju paaugstināt darba produketivitāti un  produktu kvalitāti, kā arī optimizēt vadības procesus. Priekšnosacījums, lai kaut ko automatizēt, ir nepieciešams saprast, kā un kādām vajadzībām ir nepieciešams automatizēt kādu no projekta komponentiem.

Programmēšanas valodās mainīgie kalpo atmiņas un tās vadības  pieejai, kā arī tiek izmantoti starpposma datu glabāšanai, datu apstrādes procesā. Tāpat kā matemātikā, arī operātori un izteiksmes uzdod rīkojumus, kuri tiek izpildīti datu aprstrādes procesā.

Klases un objekti ir pamata elementi tādās objektorientētās programmēšanās valodās kā Java.

Ar klašu palīdzību (speciālas konstrukcijas programmēšanas valodai Java) programmētājs apraksta objektus, kādas ir objektu īpašības, un kā tie iedarbojas programmas izpildes laikā.

Programmas izpildes laikā, uz klasēm izveidojas objekti, kuri glabājas izceltās programmas operatīvajā atmiņā.

Daudzos gadījumos, projekts Lombok, dod iespēju atbrīvoties no Java daudzvārdības un pārtrauks rakstīt liela koda apjomu no getteriem, setteriem, equals, hashcode un toString. Iepazīšanās ar Lombok ne tikai palīdzēs samazināt koda apjomu, bet arī atvieglos dzīvi  automatizētājam nākotnē.

Tā kā, jebkura web lapa izveidota uz HTML, un sastāv no CSS stiliem, tad iepazīšanos ar web jāsāk tieši ar to. Izprotot web pamatus, tas palīdzēs saprast, kā strādā lokatori, kuri tiks izmantoti web komponentu automatizācijas uzrakstīšanai.

Selenium WebDriver – tā ir programmas bibliotēka pārlūkprogrammu vadībai un galvenais automatizatora instruments. Selenium sapratne ir ļoti svarīga, tapēc, ka ar Selenium palīdzību var automatizēt ļoti daudz ko – no datubāzēm līdz pat mobīlajām aplikācijām.

Lokatoru zināšana un sapratne, tas ir pamats web elementu meklēšanā, kuri tiek izmantoti web lapām automātisko testu rakstīšanā.QA 2

Valoda: latviešu
Sākums: 05.05.2020
Laiks: 18:30 – 21:30
Nedēļas diena: Otrdiena
Ilgums: 3 mēneši
Cena: 120 Euro/mēnesī
Adrese: Skolas iela 21

 • 05.05.2020
 • 12.05.2020
 • 19.05.2020
 • 26.05.2020
 • 02.06.2020
 • 09.06.2020
 • 16.06.2020
 • 30.06.2020
 • 07.07.2020
 • 21.07.2020
 • 28.07.2020

Nodarbības notiek vienu reizi nedēļā. Katra nodarbība sastāv no divām daļām: teorētiskā daļa (1/2 nodarbība) un praktiskā daļa ar pasniedzēju (1/2 nodarbība), kad studenti aktīvi diskutē un izpilda praktiskos uzdevumus.

Mēs ticam, lai kļūtu par testētāju, ir nepieciešams daudz prakses un jamācās domāt plaši! Mēs mācām cilvēkus domāt nestandarti, attīstīt uzmanību detaļām. Šīs prasmes palīdzēs daudzās dzīves situācijās. Tāpēc mēs izstrādājām praktisko uzdevumu kompleksu. Pasniedzēji stimulē studentus, kuri grib iegūt zināšanas un vienmēr gatavi iedot kādu “cietā rieksta” uzdevumus, lai palīdzēs Jums iegūt papildus prasmes un pieredzi.

Pasniedzēji pārbaudīs Jūsu atrisinātos uzdevumus un sniegs par tiem atgriezenisko saiti un rekomendācijas.

Komunikācija ir ļoti svarīga lieta apmācības procesā. Katram apmācību kursam ir izveidota Skype grupa, kurā var uzdot jebkurus jautājumus par apmācību tēmām. Pasniedzēji un studenti

aktīvi diskutē, atbild uz jautājumiem un palīdz risināt radušās problēmas. Jo, vairāk jautājumu – jo, labāk! Mēs palīdzēsim atrast atbildes uz visiem jautājumiem! Beidzot apmācības aktīvākos kursa studentus gaida ne tikai sertifikāts, kas ir zināms visās IT Latvijas kompānijās, bet arī unikālas dāvanas ar mūsu firmas simboliku. Jūs būsiet priecīgi un apmierināti, ka esat beiguši šo kursu! Uz tikšanos nodarbībās!

Ieinteresēja apmācības?

Atstāj informāciju un mēs sazināsimies ar tevi!